Disney plus – poznajemy kolejne seriale

Hawkeye

W świecie MCU, które w końcu pojawiło się na Disney+, znalazły się też seriale. Jedne były świetne (WandaVision, Loki) i inne jednak nie do końca spełniły oczekiwania. Ironia polega na tym, że publiczność mogła nie oczekiwać wiele od Hawkeye’a, głównie dlatego, że sam Avenger nie jest aż tak bardzo popularny w przeciwieństwie do swoich kolegów z drużyny. Okazuje się jednak, że Clint Barton naprawdę potrzebował obiecującego młodego pomocnika Kate Bishop, a także świątecznej przygody, aby rozpocząć kolejny sukces Marvela na małym ekranie. W serialu trafimy na polski akcent, gdyż w jedną z ról wciela się Piotr Adamczyk.

Dawno dawno temu (Once Upon a Time)

Jest to koncepcja, która została po raz pierwszy wprowadzona w 2011 roku z nieodpartym efektem – co by było, gdyby postacie z bajek zostały wprowadzone do naszego świata, tylko nie pamiętały swojej przeszłości ani tego, kim naprawdę były? A co, jeśli cała sprawa była wynikiem klątwy złej królowej? W Once Upon a Time spotkamy między innymi takie postacie jak Królewna Śnieżka, Książę z Bajki, Bella z Pięknej i Bestii, Czerwony Kapturek.  Widz będzie miał okazję poznać wymienione postaci w teraźniejszości, ale także zobaczyć retrospekcje z ich wcześniejszego życia, co pomoże pokazać jeszcze bogatszą historię.

Muppet Show

Oryginalny Muppet Show jest wyjątkowy. Kiedy kilka lat temu próbowano odzyskać magię oryginalnej wersji, jej efektem okazało się ogromne rozczarowanie. Na szczęście możemy teraz wrócić do pięciu sezonów kultowej serii, wypełnionej dzikimi gwiazdami gościnnymi, takimi jak Vincent Price, Mark Hamill, Rita Moreno, Lena Horne, Ben Vereen i inni. Szybki i pełen żartów, kultowy kawałek historii telewizji zasługuje na to, aby ponownie zagościć w naszych domach.