BangOn Balls Chronicles krótka zapowiedź

Gracz będzie miał okazję turlać się trójwymiarową kulką, po trójwymiarowych planszach. Studio Exit Plan Games przygotowało wspaniałą grę dla całej rodziny. Doświadczeni twórcy prezentują grę wyjątkową pod każdym względem.

Studio Exit Plan Games przygotowało wyjątkowo uroczą grę platformową Bang-One Balls: Chronicles. Premiera to 3 maraca w ramach usługi wczesnego dostępu na Steamie, więc jeśli masz wykupiony dostęp, to już niedługo czeka Ciebie wspaniała przygoda z tą grą komputerową. Z ciekawszych informacji grafika będzie trójwymiarowa, zarówno pod względem platform, jak i kulki, którą będzie kierował gracz.

W 2019 roku powstało studio Exit Plan Games. Założycielami byli Damien Monnier i Jose Teixeria. Zatem dość obyte w tworzeniu gier osoby. Doświadczenie w branży gier komputerowych widać w grze Bang-On Balls: Chronicles. Będzie to dowcipna przygoda z toczącą się kulką, po całym świecie. Jest ona inspirowana klasykami gatunku platformowej trójwymiarowych. Gracz może wybrać tryb gry pojedynczej albo sieciowej rozgrywki z innymi graczami, do maksymalnie 4 graczy w jednej grze.

Naszym bohaterem w grze Bang-On Balls: Chronicles będzie kulka. Co ważne gracz może ją dostosować pod względem wizualnym, do swoich upodobań. Wizualny aspekt będzie się też zmieniał wraz z wybraną planszą oraz poziomem gry. Wyjątkowo bohaterska kulka będzie mierzyć się z wyzwaniami o otwartej konstrukcji planszowej. Twórcy podzielili grę na kilka poziomów, które wiążą się nie tylko z trudnością rozgrywki ale również różnorodnym doborem plansz, związanych z poszczególnymi epokami życia na Ziemi. Można będzie spotkać: Dziki Zachód, Wikingów, Rzymian, Japonię z czasów feudalnych. Kulka będzie zdobywała podczas zwiedzania plansz bronie, tarcze i inne przydatne artefakty. Co też ważne, jest to gra komputerowa przeznaczona dla całej rodziny. Jest to gra wyjątkowa pod każdym względem.

Zagraj więc w Bang-On Balls: Chronicles stworzonej przez Damiena Monniera i Jose Reixeria i poznaj przygody bohaterskiej kulki. Przygody rozgrywane na różnych platformach zachwycą na pewno osoby w różnym wieku. Warto zajrzeć na platformę Steam już 3 marca.