Gry, które rozbudzą waszą wyobraźnię

Gry na konsole to zabawa, ale też trening dla mózgu. Zmuszają do kreatywnego myślenia, zaskakują fabułami, pozwalają oderwać się od codzienności. Mamy dla was dzisiaj kilka tytułów, które rozpalą wyobraźnię, wciągną was do swojego świata i będą świetną opcją na prezent – dla kogoś bliskiego lub dla siebie! Fajne gry na PS4 i Nintendo to zawsze strzał w dziesiątkę.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Niesamowity świat, który roztacza przed graczem naprawdę ogrom możliwości. Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch porwie was epicką misją i wielką przygodą: waszym celem będzie ocalenie Hyrule. Tylko uważajcie, ta gra potrafi naprawdę przykuć do konsoli! A to dlatego, że fabuła daje poczucie wolności i magii, a dobra zabawa sprawia, że przestajecie zwracać uwagę na otoczenie. Gra Nintendo została wymyślona w taki sposób, że właściwie nic nie jest dla gracza niemożliwe, a sam świat gry otwiera się bardzo szybko, pozwalając na swobodne pisanie własnej legendy. Będziecie podążać górskimi szlakami, zdobywać szczyty i podziwiać widoki. Możecie nawet latać na paralotni!

Far Cry 6

To gra na PS4 oraz Xbox, o której mówi się, że stanowi najlepszą odsłonę całej serii. Far Cry 6 wzbudza wiele emocji w miłośnikach sensacji i mocnych wrażeń. Akcja toczy się na karaibskiej wyspie Yara, gdzie władzę sprawuje Anton Castillo – tyran i dyktator. Gracz wciela się z kolei w rolę Dani Rojasa, który walczy w ruchu oporu, będzie próbował obalić tyrana i stopniowo przejmować władzę nad krajem. Gra PS4 Far Cry 6 zawiera dużo przerywników filmowych, a sprawnie poprowadzona, zaskakująca narracja sprawia, że nie można się oderwać. To, co spodoba wam się najbardziej, to klimat stylizowanego na Kubę miasteczka i barwny region, który będziecie przemierzać piechotą, konno lub samochodem.

Inne ciekawe gry na Playstation 4

Jakie jeszcze gry Playstation 4 są godne polecenia? Mamy coś dla miłośników klasyki, czyli LEGO Star Wars: The Force Awakens. To gra PS 4 dla całej rodziny. Dedykowana młodszym graczom, pozwoli jeszcze raz przeżyć najciekawsze sceny z filmu, a jednocześnie przechodzić kolejne poziomy nowej fabuły. Przy okazji będziecie mieli okazję zobaczyć sporo nowych scen, które ucieszą miłośników Gwiezdnych Wojen. Przy okazji – wykreowany przez twórców świat to także parodia, będzie więc dużo poczucia humoru. Jak wspominaliśmy, to uniwersalna rozrywka na wysokim poziomie.

Pozostańmy jeszcze na chwilę w klimacie znanych serii. Gra Lego Harry Potter Collection pozwoli wam wybrać się do Hogwartu i przeżyć wspaniałe, magiczne przygody. Będziecie mieszać mikstury, uczyć się zaklęć, brać udział w lekcjach. Wychodzi więc na to, że wasz list do szkoły Magii i Czarodziejstwa jednak został doręczony! Tyle że w postaci gry PS 4.

A może interesują was tanie gry na PS4? Nasza propozycja to Need for Speed: Payback – typowa samochodowa jazda bez trzymanki, która daje graczom po prostu frajdę. Tu chodzi o szybkość i piękne auta, choć sama misja do wykonania jest całkiem ciekawa – do dyspozycji gracza oddaje się całe miasto wraz z okolicznymi regionami. Waszym zadaniem będzie rywalizacja z innymi, samochodowymi drużynami.

W dobrej cenie znajdziecie również Marvel’s Avengers – model gry PS4 dla fanów jednej z najsłynniejszych serii na świecie. Co szczególnie przypadnie wam do gustu? Interesująco poprowadzona akcja, najlepsze postaci Marvela gotowe do akcji i filmowy klimat.

Jak widać, gry na konsole to świetna zabawa, ale też okazja do tego, by wykazać się kreatywnością i dać popracować wyobraźni. Spory wachlarz cenowy sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie. Łapcie i testujcie, bo kolejne premiery czekają w kolejce!