sloty

Najlepsze automaty z jackpotami

Nie jest żadną tajemnicą, że automaty z jackpotami do gry online to najczęściej wybierane maszyny hazardowe w kasynach internetowych. Dlatego w tym artykule sprawdzimy, które sloty oferują najbardziej ekscytujące wypłaty i najlepsze funkcje jackpotów.

Absolootly Mad: Mega Moolah

Inspirowany motywami z „Alicji w Krainie Czarów”, Absolootly Mad: Mega Moolah od Triple Edge Studios ma strukturę bębnów 5×3 i oferuje 243 sposoby na wygraną. Należy też zaznaczyć, że uzyskamy tutaj dość niski wskaźnik RTP – na poziomie zaledwie 92,02% i średnią wariancję.

Cechą, jaka wyróżnia tę grę od swojego krewniaka Mega Moolah, to lawinowa mechanika bębnów i klastrowych wypłat, w których każde dopasowanie daje ponowny spin, który wrzuca nowe symbole na bębny.

Jakby tego było mało, Absolootly Mad wyposażony jest również w Jackpot Wheel Bonus, który uruchamia się losowo podczas gry podstawowej. W ramach Jackpot Wheel Bonus do zgarnięcia są cztery jackpoty progresywne.

Age of the Gods Norse: Gods and Giants

Automat Age of the Gods Norse: Gods and Giants firmy Playtech to maszyna działająca na strukturze bębnowej 3×3. Slot odznacza się przyzwoitym wskaźnikiem RTP 94,38% i dużą wariancją.

Symbole Giants pojawiają się zarówno w grze podstawowej, jak i w trybie bonusowym. Wyposażone są w losową funkcję Power Nudge, gdzie poruszają się w górę lub w dół na bębnach, aby wypełnić całą przestrzeń 3×3.

W grze Norse Gods and Giants istnieją trzy jackpoty, które są losowo uruchamiane podczas gry podstawowej. Są jackpoty dzienne i natychmiastowe, które zapewniają stałą wypłatę. Z kolei Ultimate Jackpot to nagroda progresywna, która zaczyna się od 100 000 GBP.

Book of Captain Silver

Book of Captain Silver od All41 Studios to piracki automat z jackpotem, a także bębnami 5×3, 10 liniami wypłat, wysoką zmiennością i zwrotem do gracza 94,24%. Symbole Scatter dają tutaj znacznie wyższą wypłatę niż na przeciętnym slocie. Dopasowanie czterech symboli Scatter daje 20x zakładu, a pięć symboli Scatter może zapewnić 200x zakładu.

Ażeby włączyć funkcję Captain’s Wheel Jackpot, musimy dopasować lub zebrać wystarczającą liczbę symboli Scatter w celu wypełnienia skrzyni skarbów pod bębnami. Podczas funkcji Captain’s Wheel Jackpot możemy wygrać cztery różne jackpoty stałe, w tym Mega Jackpot w wysokości 10 000x naszego zakładu.

Ling Chang

Jednym z automatów ze średnio-wysoką wariancją na tej liście jest Ling Chang od Design Works Gaming. Slot ten posiada strukturę bębnową 1×3 i jedną linię wypłaty. I może pochwalić się stosunkowo hojnym RTP 96,65%.

Jednak cechą Ling Chang, która jest najbardziej godna uwagi, są mnożniki zakładów, które pojawiają się na trzecim bębnie. Mnożniki te obejmują symbole 2x, 3x, 4x, 5x i 10x. Co więcej, pełnią również rolę symboli Wild. Wypłata jackpotu w automacie Ling Chang jest stała i wynosi 1000x naszego zakładu. Możemy wygrać jackpot, jeśli dopasujemy dwa najcenniejsze symbole w grze do symbolu 10x.

Divine Fortune

Divine Fortune od studia NetEnt to automat online ze strukturą bębnów 5×3 oraz 20 liniami wypłat, RTP 96,59% i wysoką wariancją.

Symbole Wild mają tutaj wiele funkcji, w tym mechanikę re-spinu. W trakcie rozgrywki symbol Wild pozostaje na bębnach i przesuwa się o jedno pole w dół na spin. A jeśli symbol Wild wyląduje na lepkim symbolu Wild, wówczas aktywujemy funkcję, dzięki której symbol ten się rozszerzy.

W trakcie gry na bębnach lądować będą również symbole Gold Coin. Zebranie wystarczającej liczby tych symboli aktywuje tryb gry bonusowej Jackpot Bonus Game. Tutaj naszym celem jest wypełnienie przynajmniej jednego rzędu symbolami Gold Coin. I jeśli zapełnimy całe bębny tymi symbolami, wygramy progresywną wypłatę, czyli Mega Jackpot.

W przypadku automatów online z jackpotem możemy zwiększyć swoje szanse na wygraną, odbierając darmowe spiny od listakasyn.pl, gdzie można znaleźć też szczegółowe porady na wszystkie tematy związane z hazardem online. Ponadto, na stronie znajduje się również lista najlepszych kasyn na rynku, która aktualizowana jest na bieżąco.