Popularne gry imprezowe na Oculus Rift

Nowy wymiar tradycyjnej domówki jest możliwy do osiągnięcia. Oculus Rift przełamał technologiczne bariery i uczynił świat wirtualnej rozrywki bardziej dostępnym. Zaproś znajomych do świata gier i przeżyjcie przygody, które wzmocnią Wasze relacje. Wynajem urządzenia to kreatywna rozrywka, która wciągnie Was na dobre!

Oculus Rift – przepustka do świata gier

Wyświetlają lub wytwarzają obraz i umożliwiają doświadczanie wirtualnej rzeczywistości wszystkimi zmysłami. Gogle VR to przepustka do świata, w którym w gronie przyjaciół przeżyjesz porywające przygody, zmierzysz się z towarzyszącymi lękami i zyskasz nowe umiejętności. Dzięki możliwości wynajmu gogli VR w Plenti odkryjesz nowy wymiar domowego kina i nowy wymiar domówki. Co we wspólnym spędzaniu czasu zmienią popularne gry imprezowe na Oculus Rift?

Integracja wejdzie na wyższy poziom

Pomysł na doskonałą zabawę w gronie przyjaciół i nieoceniona pomoc w zacieśnianiu nowych relacji. Korzystając z systemu do odbioru wirtualnej rzeczywistości, zaproponuj uczestnikom zabawy rozgrywkę z wykorzystaniem mieczy samurajskich! We Fruit Ninja niezbędne będą refleks, koncentracja i maksymalne skupienie. To gra imprezowa, w której mogą brać udział całe drużyny. Przecinanie owoców (im więcej za jednym pociągnięciem mieczem, tym lepiej!) wciągnie Was na dobre!

Emocje sięgną zenitu

Solidna dawka adrenaliny, przekraczanie własnych granic i pokonywanie lęków w gronie przyjaciół? Udowodnij, że niemożliwe nie istnieje i zaproś znajomych na roller coastery i szalone górskie kolejki! No Limits to gra imprezowa, której doświadczycie wszystkimi zmysłami. Gogle VR zwielokrotnią doznania, a solidna dawka emocji da się zauważyć w pozytywnym nastroju uczestników. Dodatkową atrakcją jest możliwość wyboru tras i stopni trudności.

Zabawa, która zaangażuje wszystkich

Gry imprezowe na Oculus Rift zapewnią doskonałą rozrywkę uczestnikom w różnym wieku. Nvidia Funhouse zaangażuje najmłodszych i zainteresuje dorosłych. Zbiór gier osadzonych w klimacie wesołego miasteczka wymaga zręczności, a przed uczestnikami stawia prawdziwe wyzwania! Strzelanie z łuku, strzelanie do lecących talerzy i przebijanie balonów mieczem to tylko niektóre z nich.

Oculus Rift na wynajem

Udana impreza nie musi być kosztowna. Korzystając z oferty Plenti, wypożyczysz system do odbioru wirtualnej rzeczywistości na czas trwania imprezy (minimalny czas wynajmu to 24 godziny, od momentu otrzymania przesyłki lub osobistego odbioru urządzenia) i wygodnie zwrócisz, kiedy zabawa dobiegnie końca. Zarejestruj się bezpośrednio na stronie lub pobierz dedykowaną aplikację, wybierz Oculus Rift i zdecyduj, w jaki sposób gogle VR trafią pod wskazany adres.