Recenzja książki “Ja tu jestem szefem” Ada Tulińska

Gorący romans z motywem hate-love, pracą asystentki dla przystojnego szefa i niespodziewane przypadki losu, to ostatnio motywy w książkach obyczajowych, które zyskały ogromną popularność, wśród starszych czytelników. Dobrze o tym wie Ada Tulińska, która jest jedną z najlepszych polskich pisarek, która w mistrzowski sposób opisuje gorące romanse, od których nie będzie można oderwać oczu. Nie zrobiła nawet wyjątku dla swojej najnowszej powieści “Ja tu jestem szefem”, której tytuł mówi sam za siebie, i może być interpretowany na wiele różnych sposobów, co pozostawiamy już czytelnikom.

O głównych bohaterach książki

Diana i Nataniel to główni bohaterowie książki “Ja tu jestem szefem”, którzy początkowo pałają do siebie gorącą żądzą mordu, a po kilku rozdziałach już gorącą miłością. Diana to typ dziewczyny, która nie przejmuję się niczym, ma wszystko, czego zapragnie, codziennie imprezuję, alkohol leje się u niej strumieniami, co noc sypia z przypadkowymi facetami, i nie musi martwić się o pieniądze. Mimo że Dianie odpowiada taki tryb życia, to jej rodzinie już nie, a zwłaszcza babci, która jest główną sponsorką rozrzutnego życia Diany, i ma dość, że dziewczyna co tydzień ma coraz to nowsze skandale. Babcia Diany jest prezesem popularnej w Polsce firmy, która zajmuje się produkcją cydru, i nie pozwoli, aby reputacja jej firmy spadła, ponieważ jej wnuczce zachciało się imprezować. Wymyśla więc plan, aby Diana zaczęła pracować dla niej, a dokładniej dla Nataniela, który jest w firmie CEO.

Dalsza część książki

Natanielowi nie podoba się, to, że jego asystentką ma zostać, niedoświadczona dwudziestokilkuletnie studentka, ale nie mając wyjścia, musi się na nią zgodzić. Nataniel ma wiele zasad, którymi się kieruję, a jedną z nich jest- zero romansów w pracy. Trudno będzie mu ją przestrzegać, kiedy Diana towarzyszy mu na każdym kroku, i w dodatku Nataniel nie wie jeszcze o jej ukrytych sekretach i talentach, które mogą zagrozić jego karierze.

Ada Tulińska- jest autorką wielu popularnych powieści dla dorosłych, w tym serii o Braciach Vedetti. O jej twórczości niejednokrotnie wypowiadały się już inne portale, jak chociażby portal www.sensacja.pl. Piszę książki o tematyce fantasy, obyczajowych i romansów. Jest autorka takich książek jak „Dotyk Północy” (2016), „Oddech Wschodu” (2018), „W objęciach wroga” (2019), oraz wielu innych, które przyniosły jej ogromną popularność.