Zalety i wady smartfonów marki Samsung

Już pierwsze serie telefonów Samsung zdobyły wielu oddanych użytkowników. Kilka lat temu trudno jednak było przewidzieć, że koreański producent stanie się jednym z najważniejszych graczy w całej branży. Potwierdzają to nawet najnowsze statystyki, zgodnie z którymi nawet co trzeci kupowany smartfon w Polsce to smartfon Samsung. Firma wypuściła kilka różnych serii, dzięki czemu każdy klient może kupić dla siebie odpowiedni telefon bez względu na to, czy szuka prostego smartfona do podstawowych zastosowań, czy potężnego mini komputera.

  1. Czym różnią się popularne serie telefonów Samsung?
  2. Smartfon Samsung Galaxy dla profesjonalistów
  3. Niskobudżetowa seria Galaxy M
  4. Przyszłość serii Galaxy

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto płacić kilka tysięcy złotych za nowy smartfon Samsung Galaxy, czy może jednak wystarczy ci seria Galaxy M, poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie poszczególnych wariantów. Dowiesz się również, jakie są istotne zalety i wady produktów z serii Galaxy.

Czym różnią się popularne serie telefonów Samsung?

Chociaż poszczególne serie obejmują sprzęty o bardzo zróżnicowanych możliwościach, wszystkie modele Samsung Electronics zaliczają się do starannie wykonanych smartfonów. Niektóre z nich oferują dostęp do dual sim lub innych tego typu funkcji, natomiast czytnik linii papilarnych, nowoczesny system operacyjny Android czy bardzo pojemna bateria występują praktycznie w każdym produkcie.

Smartfon Samsung Galaxy dla profesjonalistów

Klientom, którzy chcą kupić najlepszy telefon, z pewnością przypadnie do gustu Samsung Seria S. Reprezentuje ją między innymi smartfon Samsung S22, czyli obecnie najnowszy flagowiec. Doskonałe aparaty tylne, ogromna pojemność baterii, niezawodny ekran dotykowy i szybkie ładowanie sprawiają, że tego typu urządzenia mobilne spokojnie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Niskobudżetowa seria Galaxy M

Jeżeli jednak komuś nie jest potrzeby aż tak nowoczesny telefon lub chce obniżyć koszty związane z wymianą smartfona, może postawić na modele z serii Galaxy M. Są to tanie telefony Samsung, w których pamięć wewnętrzna jest nieco mniejsza, a podzespoły zauważanie słabsze. Jako telefony do prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości, przeglądania internetu czy uruchamiania prostych gier sprawdzą się jednak idealnie.

Przyszłość serii Galaxy

Zarówno najnowszy flagowiec (S22), jak i jego poprzednik (S21) to naprawdę dopracowane pod każdym względem urządzenia mobilne o ogromnych możliwościach. Czy w takim razie, gdyby wyszedł nowy Samsung Galaxy S, to Samsung byłby w stanie nas czymś jeszcze zaskoczyć?