Ranking dronów fotograficznych cz. 3

Trzecia część rankingu dronów fotograficznych zawiera specyfikację kolejnych dwóch modeli. Wróć również do pierwszej części rankingu i przypomnij sobie na co najlepiej zwracać uwagę podczas jego zakupu. W drugiej części artykułu znalazły się recenzję modeli DJI, zajrzyj tutaj https://www.recenzje.net.pl/ranking-dronow-fotograficznych-cz-2/

Fimi X8 Mini

Fimi X8 mini to ultralekki mini dron fotograficzny, który waży zaledwie 250 gramów (ale tylko z baterią Pro). Może latać przez ponad 30 minut w sposób ciągły, dzięki czemu można nagrywać wideo bez przerywania.

Dron Fimi X8 mini jest wyposażony w gimball, który jest zamontowany na trójosiowym systemie stabilizacyjnym. Dzięki temu minimalizuje wibracje i ruchy podczas nagrywania filmów lub robienia zdjęć z powietrza. Jednak czasem nie trzyma on osi przez co nagranie potrafi być przekrzywione.

Maksymalna prędkość tego dronu wynosi 16 m / s, a jego zintegrowana kamera o wysokiej rozdzielczości rejestruje filmy 4k przy 30 klatkach na sekundę i zdjęcia 12 MP.

Ten mini dron z kamerą obsługuje jedną kluczową funkcję powrotu. Posiada wbudowany sześcioosiowy żyroskop i barometr, które zapewniają maksymalną stabilność i dokładność w pozycjonowaniu dronu. Podsumowując jest to jeden z najlepszych latających dronów poniżej 250 gramów, który ma niezwykle potężne funkcje.

 

Holy Stone RC HS510

Holy Stone RC HS510 to mała i lekka konstrukcja do nagrywania wideo w znośniej jakości, szczególnie dla początkujących. Ten dron jest odpowiedni dla początkujących, ze względu na cenę oraz funkcję powrotu, która umożliwia temu dronowi powrót do punktu początkowego po naciśnięciu jednym przyciskiem.

Dron ten jest bardzo łatwo kontrolować i manewrować do fotografii lotniczej i nagrywania wideo. Dron Holy stone RC HS510 można uznać za najlepszy tani dron z kamerą po DJI mini 2.

Dron ten zmieści się w dłoni, dzięki czemu można go nosić w dowolnym miejscu podczas podróży, pikników lub wycieczek kempingowych itp. Holy Stone hs510 posiada baterię 7.4V 1300mAh Li-Po Battery, która może zapewnić do 16 minut czasu lotu. Znajduje się on na najniższym miejscu spośród innych dronów w tym artykule. Jest jednak nadal wystarczająco dobry, dla tych, który swą przygodę z dronami dopiero rozpoczynają.

Maksymalna prędkość tego dronu wynosi 32 km / h, co jest doskonałe dla początkujących.